środa, 16 czerwiec 2021 14:49

Europejskie wsparcie na założenie firmy

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich fot. Internet

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Europejskie wsparcie na założenie firmy ”

Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 24 czerwca 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

To już kolejne spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia dla osób, które chcą założyć własną firmę. Na obszarze naszego województwa trwa nabór do projektu realizowanego przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Co ważne, dofinansowanie mogą uzyskać również osoby które są zatrudnione, gdy ich wynagrodzenie nie przekracza minimalnego. Na spotkaniu szczegółowo omówione zostaną zasady przystąpienia do projektu, w ramach którego można uzyskać wsparcie finansowe na zakup maszyn i wyposażenia niezbędnego do świadczenia usług czy rozpoczęcia produkcji.  W projekcie przewidziane jest też wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących stałych kosztów prowadzenia firmy przez pierwsze 6 miesięcy, dopóki firma „nie stanie na nogi”.

Wsparcie na własną działalność albo szkoleniowe przewidziane jest też dla osób, które utraciły pracę z przyczyn leżących po stronie pracodawcy np. z powodu zwolnień grupowych, likwidacji firmy czy likwidacji miejsca pracy.

Powiemy jak pozyskać środki na doposażenie i rozwój młodych firm.

Program webinarium dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego

 formularza zgłoszeniowego dostępnego na tej stronie i uzyskanie potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia prosimy o kontakt
telefoniczny 54 235 67 12.

Serdecznie zapraszamy!