piątek, 31 lipiec 2020 13:28

Informacja w związku z wystapięniem koronawirusa - WYTYCZNE.

koronawirus koronawirus fot. Internet

INFORMACJA Szanowni Państwo!! W związku z wystąpieniem koronawirusa na terenie Gminy Kikól apeluję o ostrożność i stosowanie się do zaleceń Służb Sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych na stronach www.gis.gov.pl/koronawirus i dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii NFZ 800-190-590.  Proszę o ograniczenie odwiedzania miejsc użyteczności publicznej. Jednocześnie zachowując zasady reżimu sanitarnego oraz bezpieczeństwo publiczne i mając na uwadze ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, zwracam się z apelem do mieszkańców gminy Kikól , aby załatwianie spraw ograniczyli do niezbędnego minimum i nie odwiedzali Urzędu Gminy Kikól, jeżeli sprawę można załatwić w późniejszym terminie, drogą telefoniczną lub mailową : 	054 2894 670 	kom. 660713399 	urzad@kikol.pl

fot. UG Kikół

INFORMACJA
Szanowni Państwo!!
W związku z wystąpieniem koronawirusa na terenie Gminy Kikół apeluję o ostrożność i stosowanie się do zaleceń Służb Sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny, które znajdziecie Państwo w serwisach instytucji publicznych na stronach www.gis.gov.pl/koronawirus i dzwoniąc pod numer bezpłatnej infolinii NFZ 800-190-590.
Proszę o ograniczenie odwiedzania miejsc użyteczności publicznej. Jednocześnie zachowując zasady reżimu sanitarnego oraz bezpieczeństwo publiczne i mając na uwadze ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, zwracam się z apelem do mieszkańców gminy Kikół, aby załatwianie spraw ograniczyli do niezbędnego minimum i nie odwiedzali Urzędu Gminy Kikół, jeżeli sprawę można załatwić w późniejszym terminie, drogą telefoniczną lub mailową :
054 2894 670
kom. 660713399
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.