środa, 09 październik 2019 07:14

Oferta kierunków studiów podyplomowych w PUZ we Włocławku

fot 1

fot. cspidz.psww.pl

Ukończenie studiów podyplomowych to szansa na zwiększenie swojej mobilności na rynku pracy, który jest coraz bardziej wymagający. Pracodawcy cenią pracowników, którzy inwestują w swój rozwój, kończąc dodatkowe studia podyplomowe czy uzyskując certyfikaty. Oferta kierunków studiów podyplomowych w PUZ we Włocławku jest obecnie niezwykle szeroka, odpowiadająca na potrzeby rynku pracy. Jeśli poszukują Państwo nowych możliwości zawodowych, chcą dalej rozwijać swoją wiedzę w danym obszarze lub myślą Państwo o podjęciu nowej pracy, warto rozważyć decyzję o dalszej edukacji.

Włocławska uczelnia proponuje swoim kandydatom bogatą ofertę studiów podyplomowych (ponad 20 różnych kierunków z obszaru nauk społecznych, humanistycznych i ścisłych), promując jednocześnie idee kształcenia przez całe życie. Rekrutacja na studia podyplomowe potrwa jeszcze do 18 października 2019 roku. 

 


W  roku akademickim 2019/2020 uczelnia wprowadziła szereg nowych kierunków studiów podyplomowych, skierowanych zarówno do specjalistów kadry pedagogicznej (m.in. Edukacja i rewalidacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika oraz wspomaganie rozwoju i edukacja uczniów ze spektrum autyzmu, Wczesne wspomaganie rozwoju dzieci, Diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna, czy Logopedia), jak również dla osób, które są zainteresowane zdobyciem nowej specjalizacji m.in. w dziedzinie administracji i zarządzania (Administracja i zarządzanie czy Kadry i płace w praktyce), rachunkowości (Podstawy rachunkowości z certyfikatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Rachunkowość i controlling) czy ochrony danych osobowych (Inspektor Ochrony Danych Osobowych).

 

Kwalifikacje Inspektora Ochrony Danych Osobowych


Szczególnie interesującą dla pracowników administracji samorządowej są studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych. Absolwenci studiów podyplomowych ,,INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH” uzyskują kwalifikacje wymagane dla Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, posiadają wiedzę i umiejętności z zakresu obowiązujących i planowanych rozwiązań prawnych dotyczących szeroko pojętej ochrony danych osobowych. Studia podyplomowe skierowane są do kadry zarządzającej, osób odpowiedzialnych za tworzenie systemów ochrony danych osobowych oraz pracowników, którzy przetwarzają dane osobowe w ramach swoich czynności służbowych, osób pełniących funkcje Inspektora Ochrony Danych jak również do osób, które zamierzają  podjąć pracę w tym obszarze.


Zniżki dla uczestników

Podejmując studia podyplomowe w Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku kandydaci mogą liczyć na specjalne zniżki w zakresie opłaty za studia.

 30% - w przypadku podjęcia nauki równocześnie na dwóch rodzajach studiów podyplomowych (30 % wartości opłaty niższej jednego rodzaju studiów)

20% - dla absolwentów PUZ we Włocławku 

10% - dla osób skierowanych przez zakład pracy (minimum 3 osoby z jednego zakładu pracy)     

10% - w przypadku dokonania jednorazowej wpłaty za cały cykl studiów

Na studiach podyplomowych PUZ we Włocławku nie pobiera opłaty rekrutacyjnej i wpisowej!

Studia podyplomowe są niejednokrotnie najlepszym rozwiązaniem, żeby zdobyć zatrudnienie w zawodach o wąskich specjalizacjach, w których brakuje ekspertów. Szansą na uzyskanie dodatkowych kwalifikacji i zdobycie lepszej pracy są właśnie studia w Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku. Nie czekaj. Zapisz się już teraz.

Więcej informacji na stronie Centrum Studiów Podyplomowych PUZ we Włocławku: http://cspidz.pwsz.wloclawek.pl/

 

Z poważaniem


mgr Robert Kwaśniewski


Więcej w tej kategorii: « Zapraszamy Sprzątanie Świata »