środa, 05 czerwiec 2024 12:03

Tak było na Dniu Dziecka 2024 nad jeziorem w Kikole.

Tak było na Dniu Dziecka 2024 nad jeziorem w Kikole. Tak było na Dniu Dziecka 2024 nad jeziorem w Kikole. fot. Małgorzata Chojnicka

Nad Jeziorem Kikolskim odbył się Miejsko-Gminny Dzień Dziecka, który zgromadził prawdziwe tłumy dzieci i ich rodziców.

Co ważne, tu dopisała pogoda i nie spadła ani kropla deszczu! Atrakcji była moc. Dużym zainteresowaniem cieszył się sprzęt oraz samochody strażackie i policyjne, które można było obejrzeć z bliska. Pod nadzorem ratowników dzieci mogły popływać łodziami i motorówkami ratowniczymi.

Ponadto były darmowe zjeżdżalnie, przejażdżki na koniach, ZUMBA KIDS, lody, grill oraz wata cukrowe. Ponadto malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, tatuaże oraz gry i zabawy z nagrodami. Jednak największą niespodzianką była wizyta mega dużego misia. Cóż to był za gość! Zrobił prawdziwą furorę - tańczył i pozował do zdjęć. Zabawa była przednia.

Imprezę zorganizował Urząd Miasta i Gminy w Kikole, Ośrodek Kultury Gminy Kikół oraz Stowarzyszenie Kultury i Rekreacji „Syrenka” w Kikole przy współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kikole, Lipnowskiego WOPR, Karmelickiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Woli, UKS „ALFA” w Kikole oraz policjantów z Kikoła.

link do galerii https://lipno.naszemiasto.pl/tak-bylo-na-dniu-dziecka-2024-nad-jeziorem-w-kikole-zdjecia/ga/c13-9720905/zd/90026485

tekst i zdjęcia Małgorzata Chojnicka

źródło:https://lipno.naszemiasto.pl/tak-bylo-na-dniu-dziecka-2024-nad-jeziorem-w-kikole-zdjecia/ar/c13-9720905