piątek, 08 marzec 2024 14:17

Miejsko – Gminny Dzień Kobiet w Kikole🌷

Miejsko – Gminny Dzień Kobiet w Kikole Miejsko – Gminny Dzień Kobiet w Kikole fot. OKGK
Burmistrz Kikoła oraz Ośrodek Kultury Gminy Kikół zaprosił wszystkie Panie na Miejsko - Gminny Dzień Kobiet. Uroczystość odbyła się w sali widowiskowej znajdującej się przy Szkole Podstawowej w Kikole. Organizatorzy zaprosili artystów z Teatru Bene Nati z Liceum Ogólnokształcącego im. R. Traugutta w Lipnie, którzy zaprezentowali piękny spektakl teatralny pt. „W duecie i solo …o miłości”.
Podczas występu młodzież zaprezentowała piękny śpiew, taniec a także zdolności aktorskie. Na twarzach wszystkich Pań nie zabrakło uśmiechu. Na dopełnienie tak wspaniałego popołudnia, czas umilił nam Rodzinny Zespół Magdy Więznowskiej, który zaprezentował różnorodny repertuar, od folkloru po romanse.
Na zakończenie naszej uroczystości Burmistrz Kikoła wraz ze Starostą Lipnowskim złożyli Paniom najszczersze życzenia oraz wręczyli symboliczny podarunek w postaci kwiatka oraz czekolady. Panowie podziękowali również osobom, które przyczyniły się do zorganizowania tej uroczystości. Następnie wszyscy przybyli goście udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez Ośrodek Kultury Gminy Kikół.
Drogie Panie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, serdecznie dziękujemy za to że jesteście i czynicie ten świat piękniejszym i lepszym ! Życzymy Wam dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, samych pięknych dni życia i tego, abyście zawsze czuły się szczęśliwe, a uśmiech niech zawsze rozpromienia Wasze twarze. 🪻

 

Link do galerii https://www.facebook.com/photo/?fbid=806493751512234&set=pcb.806509761510633