piątek, 01 październik 2021 07:26

„#SZCZEPIMYSIĘ” W GMINIE KIKÓŁ

„#SZCZEPIMYSIĘ” W GMINIE KIKÓŁ „#SZCZEPIMYSIĘ” W GMINIE KIKÓŁ fot. J. Madzierska

Dzięki Kujawsko-Pomorskiemu Urzędowi Wojewódzkiemu w Bydgoszczy w dniu wczorajszym tj. 29.09.2021 r. w trasę po Gminie Kikół wyruszył Szczepionkobus, odwiedzając nasze małe miejscowości. Miejscowość Sumin koło ŚDS „Koniczynka” była pierwsza na trasie, kolejną była Wola postój koło Szkoły Podstawowej, ostatecznie trasę zakończył w miejscowości Grodzeń koło Świetlicy Wiejskiej. W godz. od 9.00 do 17.00 osoby chętne miały możliwość skorzystania ze szczepienia przeciwko COVID -19 bez wcześniejszej rejestracji, czekania i dalekich dojazdów do punktów szczepień. Do wybory były szczepionki PFIZER oraz JOHNSON & JOHNSON. 28 osób zaszczepiło się w naszych punktach postoju i te osoby zostały obdarowane drobnymi upominkami.
Zespół, który wykonywał szczepienia był ze Szpitala w Lipnie.

Razem powstrzymajmy kolejną falę zakażeń.

Dlatego nasza Gmina już kolejny raz umożliwi mieszkańcom nie tylko naszej gminy skorzystanie z punktu szczepień. W dniu 13 października br. w godz. 13.00-14.00 w Świetlicy Wiejskiej w Kikole będzie można zaszczepić się przeciwko COVID-19.
Więcej inf pod nr tel. 054 289-46-70 wew.45 lub 883-654-001

Tekst/foto J. Madzierska