środa, 16 wrzesień 2020 07:30

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE PPK

na zdjęciu ludzie, napis PPK blisko ciebie Konferencje Wojewódzkie, godło, podpisane Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, loga PPK na zdjęciu ludzie, napis PPK blisko ciebie Konferencje Wojewódzkie, godło, podpisane Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, loga PPK fot. UW Bydgoszcz

Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz, PFR oraz PFR Portal PPK
zapraszają na konferencję
„PPK blisko Ciebie”,
dot. funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK)
Bydgoszcz, 22.09.2020 godz. 11:00
CENTRUM KONGRESOWE OPERA NOVA
Celem cyklu konferencji wojewódzkich pod nazwą „PPK Blisko Ciebie” jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.
Szczególnie serdecznie zapraszamy reprezentantów firm (właścicieli, kadrę zarządzającą, przedstawicieli działów HR i finansowych), a także media oraz wszystkie osoby zainteresowane tematyką PPK.
Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z Wojewodą. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na specjalnie dedykowanej wydarzeniu stronie.
W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które znajdują się tutaj.