środa, 02 wrzesień 2020 12:00

Akcja „Mała Książka-Wielki Człowiek”

kolorowy obrazek przedstawiający: delfiny, statek i kotwica,napisy: Projekt dla dzieci w wieku 3-6 lat z książką na start zabierz dziecko do biblioteki i odbierz książkę w prezencie www.wielki-czlowiek.pl, loga wielki człowiek, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Książki kolorowy obrazek przedstawiający: delfiny, statek i kotwica,napisy: Projekt dla dzieci w wieku 3-6 lat z książką na start zabierz dziecko do biblioteki i odbierz książkę w prezencie www.wielki-czlowiek.pl, loga wielki człowiek, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Książki fot. Internet

Kochane przedszkolaczki

Gminna Biblioteka Publiczna w Kikole rozpoczyna kolejną akcję „Mała Książka-Wielki Człowiek”.

Do akcji zapraszamy dzieci i rodziców rozpoczynających edukację przedszkolną w przedszkolach publicznych i niepublicznych na terenie gminy Kikół.

Dla większości was będzie to pierwsza wizyta w bibliotece, podczas której zostaniecie zapisani do biblioteki i staniecie się pełnoprawnym uczestnikami życia kulturalnego.

Celem powyższego projektu jej popularyzowanie czytelnictwa wśród dzieci w wieku przedszkolnym na terenie naszej gminy. W ramach projektu dzieciom wydajemy darmową wyprawkę czytelniczą, składającą się z: Karty Małego Czytelnika, książki wraz z broszurką dla rodziców.

Zasady udziału dziecka w Projekcie:
a) do udziału w Projekcie konieczne jest zapisanie dziecka do Biblioteki i wypożyczenie co najmniej jednej książki,
b) jednemu uczestnikowi przysługuje jedna Wyprawka,
c) w Projekcie mogą wziąć również udział dzieci wcześniej zapisane do Biblioteki,
d) uczestnik Projektu otrzymuje naklejkę za każdorazowe odwiedzenie biblioteki zakończone wypożyczeniem co najmniej książki z księgozbioru dziecięcego,
f) po uzbieraniu 10 naklejek czytelnik zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.
Zapraszamy !!!
Mała książka - wielki człowiek