czwartek, 06 sierpień 2020 07:10

Webinarium pt. „Granty dla firm na walkę z Covid-19”

flaga europa flaga europa fot. Internet

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium, które odbędzie się:

12 sierpnia 2020 r. w godzinach od 10:00 do 11:30

Webinarium poświęcone będzie wsparciu dla firm mikro, małych i średnich. Mikrodotacje (do 30 000zł) dedykowane są firmom, które są producentami produktów i usług ważnych z punktu widzenia ograniczania rozmiarów i skutków epidemii, a także małym sklepom z przeznaczeniem na zakup urządzeń filtrujących powietrze (do 6 000 zł). Wsparcie na zakup środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych mogą otrzymać te firmy, które chcą rozszerzyć działalność o np. produkcję maseczek, przyłbic, gogli i innych środków ochronnych. Projekty mogą obejmować również usługi w zakresie np. odbierania niebezpiecznych odpadów medycznych, wykonywania testów na obecność koronawirusa, dezynfekcji powierzchni i pomieszczeń. Małe sklepy i punkty usługowe obsługujące bezpośrednio klientów, wyłącznie firm mikro, mogą otrzymać pomoc na zakup filtrów powietrza. Zakres możliwych do realizacji projektów jest znacznie szerszy. Więcej na ten temat można się dowiedzieć biorąc udział w webinarium.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Program dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie od nas  potwierdzenia. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

we Włocławku

  1. Bechiego 2

tel. 54 235 67 12

kom. 797 304 126