środa, 24 czerwiec 2020 07:32

Gaszyn Challenge Gmina Kikół - POMAGAMY [wideo]

W #GaszynChallenge ratują Franka z Kikoła. Czy starosta i burmistrz Lipna zrobią pompki? Dostali wyzwanie!

Do ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge przystąpiły już niemal wszystkie jednostki OSP w powiecie lipnowskim, policjanci z Lipna, ratownicy WOPR i zawodowi strażacy. Akcję zmieniła gmina Kikół, która też podjęła wyzwanie, ale pompki robiła dla małego Frania.

Urząd gminy w Kikole został nominowany i podjął rękawice. Ćwiczyli pracownicy urzędu, a kontuzjowany wójt, Józef Predenkiewicz, liczył zrobione pompki. Gmina Kikół otrzymała wyzwanie od miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Jednak do tej pory pieniądze zbierane były dla dzieci z SMA, urzędnicy z Kikoła zmienili reguły zabawy. Poparli ich mieszkańcy gminy.

- Kochani, jak już wiecie Urząd Gminy w Kikole w dniu 15.06.2020r. przystąpił do wykonania zadania #GaszynChallenge. Całość zebranych środków przeznacza na pomoc Frankowi. Franek jest mieszkańcem gminy Kikół - napisali na swoim fanpagu. - Zachęcamy do wsparcia naszej inicjatywy inne jednostki nominowane do zadania #GaszynChallenge oraz wszystkich mieszkańców. Aby pomóc wystarczy wpłacić małą kwotę- dla nas mała, dla niego tak wiele znaczy.

Media

UGKIKÓŁ