wtorek, 02 lipiec 2024 15:43

Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska „Pro Civium" udziela bezpłatnych porad

https://prawodoporady.pl/ https://prawodoporady.pl/ fot. Internet

Wydział Polityki Społecznej Kujawsko-Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy informuje, że w ramach realizacji zadania publicznego sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022 - 2033 Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska „Pro Civium" udziela bezpłatnych porad.
Do dyspozycji Państwa podopiecznych, współpracowników, podwładnych są prawnicy, psycholodzy, doradcy zawodowi i pedagodzy, dyżurujący na bezpłatnej infolinii 800 201 211 i kanałach chat dostępnych na stronie www.prawodoporady.pl.
Zadanie skierowane jest do osób mniej zasobnych materialnie, seniorów, osób z niepełnosprawnościami, rodziny z multiproblemami (uzależnienia, współuzależnienia, pętle kredytowe, przemoc w rodzinie, wykluczenie społeczne, zagrożenie bezdomnością, problemy wychowawcze, skazania, wymagające interwencji kryzysowej, wykluczenie zawodowe, prawa konsumenckie, wsparcie antymobbingowe, wykluczenie cyfrowe, itd.).

więcej na https://prawodoporady.pl/

źródło Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.