poniedziałek, 25 marzec 2024 13:29

Złote Gody, czyli Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego

Złote Gody, czyli Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego Złote Gody, czyli Jubileusz 50 lecia pożycia małżeńskiego fot. UG Kikół
21 marca 2024 r. kikolskie pary małżeńskie świętowały wyjątkowe jubileusze pożycia małżeńskiego. To ta okazja była powodem uroczystości, które odbyły się w Świetlicy Wiejskiej w Kikole. W trakcie uroczystości wręczone zostały Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństw. Uroczystego uhonorowania dokonał Burmistrz Kikoła Józef Predenkiewicz, który w asyście Sekretarz Małgorzaty Baranowskiej, Przewodniczącego Rady Miejskiej Jacka Sadowskiego, Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Jacka Wilkanowskiego i Anny Jabłońskiej wręczył medale oraz pamiątkowe dyplomy gratulacyjne.
Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo: Mirosława i Mieczysław Bojarscy, Anna j Józef Grobelscy, Teresa i Antoni Janowscy, Anna i Mirosław Kocińscy, Grażyna i Kazimierz Olkowscy, Maria i Henryk Osińscy, Urszula i Zdzisław Rumińscy, Anna i Zenon Sucharscy, Grażyna i Wojciech Sumińscy, Barbara i Zbigniew Wierzbiccy.
Wszystkim odznaczonym parom serdecznie gratulujemy życząc kolejnych pięknych rocznic, nieustającej radości z bycia we dwoje oraz życia przepełnionego miłością, wzajemną troską i wdzięcznością.