piątek, 09 luty 2024 08:25

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kikole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z przedszkola oraz uczniów klas I-III.

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kikole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z przedszkola oraz uczniów klas I-III. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kikole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z przedszkola oraz uczniów klas I-III. fot. Małgorzata Chojnicka

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kikole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z przedszkola oraz uczniów klas I-III. Impreza odbyła się w dwóch turach.

Najpierw bawili się młodsi, a potem starsi. Do wspólnych tańców mobilizowały animatorki. Zabawa była przednia, bo oprócz tańców były też różne zabawy. Dzieci pięknie się prezentowały w starannie dobranych strojach. Wielu chłopców wybrało strój piłkarza, strażaka czy policjanta. Był też kowboj i Harry Potter, Spiderman i smok. Dziewczynki poprzebierały się za wróżki i księżniczki, aniołki, ale była również syrenka i policjantka. Nie zabrakło przebrań za zwierzątka.

Tu oczywiście musieli wykazać się rodzice, bo to od nich pomysłowości zależy zorganizowanie stroju dla pociechy. Zawsze sporym wyzwaniem jest zrobienie anielskich skrzydeł, ale mamy nie z takimi sprawami potrafią sobie poradzić! Najważniejsze, by ich córeczka lub synek dobrze się bawili.

Trzeba pamiętać, że koniec karnawału zbliża się wielkimi krokami i trzeba wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, by sobie potańczyć!

link do galerii https://lipno.naszemiasto.pl/tak-bawili-sie-na-balu-karnawalowym-w-kikole-zdjecia-z/ga/c5-9609251/zd/87809715

 

Źródło:https://lipno.naszemiasto.pl/tak-bawili-sie-na-balu-karnawalowym-w-kikole-zdjecia-z/ar/c5-9609251