wtorek, 30 styczeń 2024 07:35

„Podróżuj z Funduszami Europejskimi”

logo szkolenia „Podróżuj z Funduszami Europejskimi” logo szkolenia „Podróżuj z Funduszami Europejskimi” fot. nadesłane

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na bezpłatne webinarium pt.” Podróżuj z Funduszami Europejskimi”.

Zapraszamy w dniu 6 lutego 2024 r. od godziny 10:30 do 12:00.

Jest to spotkanie kierowane do osób w wieku 18-29 lat, które szukają pomysłu na zdobycie nowych umiejętności i doświadczeń zawodowych. Są otwarte na róże formy wsparcia, w tym szkolenia zawodowe i wyjazdy zagraniczne.

 

Na spotkaniu omówimy najważniejsze zagadnienia związane z projektem „New Possibillities For NEETS – Nowe możliwości dla grupy NEET”.  Jest to projekt Komisji Europejskiej finansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Projekt pomaga w rozwijaniu kompetencji społecznych, w tym międzykulturowych, indywidualnych i językowych oraz umożliwia zdobycie doświadczenia zawodowego podczas realizowanego za granicą stażu we Włoszech albo w Hiszpanii a następnie, po powrocie do kraju.

Zapraszamy zarówno tych, którzy mają doświadczenie w projektach europejskich ale również tych, którzy chcieliby rozpocząć swoją „przygodę” z funduszami europejskimi.

Naszym gościem będzie przedstawicielka Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego - Oddział w Bydgoszczy.

Omówimy dokumentację konkursową i sposób aplikowania do projektu.

Program spotkania dostępny jest tutaj       

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia wpisując w tytule WEB 06.02.2024  oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.  Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126.

 

Serdecznie zapraszamy!