środa, 07 czerwiec 2023 07:51

Gminny Dzień Dziecka 2023 w Kikole. Zabawa była fantastyczna!

Gminny Dzień Dziecka 2023 w Kikole. Zabawa była fantastyczna! zdjęcie z imprezy Gminny Dzień Dziecka 2023 w Kikole. Zabawa była fantastyczna! zdjęcie z imprezy fot. Małgorzata Chojnicka

W Kikole w zorganizowanie Gminnego Dnia Dziecka zaangażowało się wiele instytucji i lokalnych stowarzyszeń na czele z samorządem gminnym, Ośrodkiem Kultury Gminy Kikół i Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Kikole. Impreza odbywała się na „Orliku”, a turniej siatkówki rozegrano w hali sportowej.

Było mnóstwo bezpłatnych atrakcji: gry, zabawy, bańki mydlane, pokaz wozów strażackich i policyjnego wyposażenia, lody, kiełbaski z grilla, wata cukrowa i zjeżdżalnie.

Dzieci bawiły się świetnie wspólnie z dużymi maskotkami. Tu prym wiodła oczywiście Myszka Miki, która miała też swoich pomocników. Furorę zrobił pokaz ogromnych baniek mydlanych.

Wsparcia udzieliła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Gminna Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Kultury i Rekreacji „Syrenka”, Stowarzyszenie Volleyball Fanatics, Ochotnicza Straż Pożarna w Kikole, Komenda Powiatowa Policji w Lipnie oraz miejscowy posterunek. Dzięki nim wszystkim wyszła fantastyczna impreza, którą dzieci zapamiętają na długo!

galeria https://lipno.naszemiasto.pl/gminny-dzien-dziecka-2023-w-kikole-zabawa-byla-fantastyczna/ga/c5-9347289/zd/82434917

Tekst i zdjęcia Małgorzata Chojnicka

źródło: https://lipno.naszemiasto.pl/gminny-dzien-dziecka-2023-w-kikole-zabawa-byla-fantastyczna/ar/c5-9347289