czwartek, 12 styczeń 2023 07:07

W Kikole razem z WOŚP zagrali pingpongiści. Zwyciężył Patryk Słabkowski!

W Kikole razem z WOŚP zagrali pingpongiści. Zwyciężył Patryk Słabkowski! W Kikole razem z WOŚP zagrali pingpongiści. Zwyciężył Patryk Słabkowski! fot. Małgorzata Chojnicka

Pingpongiści rywalizowali w hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Zmagało się kilkunastu zawodników. Niektóre z pojedynków były bardzo zacięte. Na zwycięzców czekały puchary, ale najważniejszy był sam udział i cel, który przyświecał turniejowi. Bezkonkurencyjny okazał się Patryk Słabkowski, drugie miejsce zajął Damian Detmer, a trzecie Marek Kanigowski. Gratulujemy!