czwartek, 27 październik 2022 10:30

Piłkarze z Kikoła nie dali szans rywalom. Wygrali ćwierćfinał w Aleksandrowie Kujawskim!

Drużyna piłkarska z Kikoła wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Markiem Zajączkowskim Drużyna piłkarska z Kikoła wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Markiem Zajączkowskim fot. Małgorzata Chojnicka

W ćwierćfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców z rocznika 2008-2009, który rozegrano w Aleksandrowie Kujawskim reprezentacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kikole nie dała szans rywalom. Zajęła pierwsze miejsce i czekają ją teraz zmagania półfinałowe. Drużynę tworzą: Wiktor Kwiatkowski, Wiktor Opuszyński, Miłosz Osiński, Filip Polichałow, Mateusz Siedlecki, Hubert Wojnarowski, Nikodem Żurański i Jakub Pawlak. Chłopcy trenują pod kierunkiem Marka Zajączkowskiego.
- Nie grałem w ćwierćfinale, bo doznałem kontuzji w eliminacjach powiatowych – opowiada Nikodem Żurański. – Stało się to podczas meczu z drużyną ze Skępego. Pokonaliśmy ich 3:1. Teraz mogłem jedynie trzymać kciuki za kolegów.

- W ćwierćfinale przegraliśmy jedynie spotkanie z reprezentacją gospodarzy – dodaje Filip Polichałow. – Mieli wyjątkowo dobrego bramkarza. Oddaliśmy wiele strzałów na bramkę, ale on świetnie bronił.

Gratulujemy!

źródło: https://lipno.naszemiasto.pl/pilkarze-z-kikola-nie-dali-szans-rywalom-wygrali/ar/c2-9060977