środa, 27 lipiec 2022 15:54

Tak było na pikniku w Moszczonnem w gm. Kikół. Na festynie bawiły się całe rodziny

Tak było na pikniku w Moszczonnem w gm. Kikół. Na festynie bawiły się całe rodziny Tak było na pikniku w Moszczonnem w gm. Kikół. Na festynie bawiły się całe rodziny fot. Małgorzata Chojnicka

W Moszczonnem w gm. Kikół odbył się tradycyjny piknik rodzinny, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Moszczenianki”. Przygotowano wiele atrakcji dla całych rodzin. Impreza została dofinansowana przez powiat lipnowski.

Dla dzieci były dmuchane zjeżdżalnie, żywe maskotki, bańki mydlane, a dla wszystkich - kiełbaski z grilla oraz wata cukrowa. Po tatuaż, malowany przez Adama Falkowskiego, ustawiła się bardzo długa kolejka. Wszyscy bawili się rewelacyjnie. Najważniejsze, że w porę przestał padać deszcz. Do tańca grał zespół Adam Urbański Band z Włocławka. Nie brakowało chętnych do pójścia w tan.

Stowarzyszenie „Moszczenianki” powstało w lutym tego roku i postawiło sobie za cel integrację lokalnej społeczności. Zrzesza ono kilkanaście pań, na których czele stoi Weronika Będlin. Piknik był pierwszą imprezą, którą zorganizowało. W sobotni wieczór przyszły się bawić całe rodziny.

link do galerii https://lipno.naszemiasto.pl/tak-bylo-pikniku-w-moszczonnem-w-gm-kikol-na-festynie/ga/c13-8925873/zd/73840993

Tekst Małgorzata Chojnicka

źródło https://lipno.naszemiasto.pl/tak-bylo-pikniku-w-moszczonnem-w-gm-kikol-na-festynie/ar/c13-8925873