środa, 20 kwiecień 2022 08:04

Kikół. Turniej Siatkarskich Czwórek „Gramy dla Ukrainy”.

W Kikole odbył się niedawno Turniej Siatkarskich Czwórek „Gramy dla Ukrainy”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Kultury i Rekreacji „Syrenka” W Kikole odbył się niedawno Turniej Siatkarskich Czwórek „Gramy dla Ukrainy”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Kultury i Rekreacji „Syrenka” fot. Małgorzata Chojnicka

Stowarzyszenie Kultury i Rekreacji „Syrenka” w Kikole zorganizowało Turniej Siatkarskich Czwórek „Gramy dla Ukrainy”. Wzięło w nim udział 11 drużyn, z których każda wpłaciła 100 zł wpisowego. Tym samym zebrano 1100 zł. Rywalizacja była bardzo zacięta i trwała aż do godzin popołudniowych. Nikt nie odpuszczał i walczono naprawdę o każdą piłkę. Najlepsze zespoły otrzymały pamiątkowe puchary. Zwyciężyła drużyna SZEFY przed DRUGĄ DRUŻYNĄ i WITRUOZAMI. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Michał Ziółkowski ze zwycięskiej drużyny.

Za zebrane pieniądze zakupiono wodę i artykuły spożywcze dla uchodźców, którzy przebywają w gminie Kikół. Ponadto przy współpracy z samorządem gminnym przygotowano paczki ze słodyczami na święta. Było to możliwe dzięki ludziom o gorących sercach.

źródło: lipno.naszemiasto.pl

GALERIA link --------https://lipno.naszemiasto.pl/