poniedziałek, 10 styczeń 2022 08:47

W Kikole pobiegli dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W rywalizacji wzięło udział ponad 30 biegaczy!

Uczestnicy rywalizowali oni na dwóch dystansach: jednego i pięciu kilometrów Uczestnicy rywalizowali oni na dwóch dystansach: jednego i pięciu kilometrów fot. Małgorzata Chojnicka

Ponad trzydziestu biegaczy wzięło udział w „Biegu dla WOŚP”, zorganizowanym przez sztab kikolski. Impreza odbyła się w święto Trzech Króli. Uczestników nie wystraszyła nawet wietrzna pogoda!

Rywalizowali oni na dwóch dystansach – jednego i pięciu kilometrów. W pierwszej kategorii wśród pań z czasem 4,27 zwyciężyła Beata Piórowska przed Moniką Lenczkiewicz i Dominiką Kowalską. Z panów z czasem 3,08 najlepszy był Kacper Majewski przed Stanisławem Łęgoszem i Nikodemem Żurańskim. Na pięć kilometrów triumfowała Weronika Rzymska z czasem 20,53 przed Katarzyną Kuchnicką i Mariolą Bartosz. Wśród panów nie dał szans rywalom Roman Masalski z czasem 18,47 przed Piotrem Rohde i Markiem Bartoszem. Puchary i medale wręczyli zwycięzcom Dariusz Baranowski, szef sztabu WOŚP w Kikole wraz z Anetą Falkowską, dyrektorką Gminnej Biblioteki Publicznej i Ośrodka Kultury Gminy Kikół. Gratulujemy!

tekst Małgorzata Chojnicka

więcej na:

https://lipno.naszemiasto.pl/