piątek, 31 grudzień 2021 11:13

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Dotacje na start ”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Dotacje na start ” Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Dotacje na start ” fot. nadesłane

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Dotacje na start ”

Na webinarium zapraszamy 11 stycznia 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:30.
Projekt „Wsparcie w starcie” Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Bydgoszczy zbliża się ku końcowi. Zostało już niewiele naborów. Jeszcze tylko w styczniu i marcu możesz skorzystać z udziału w projekcie.
Na spotkaniu omówimy zasady przystąpienia do projektu, w ramach którego możesz uzyskać wsparcie finansowe na zakup maszyn i wyposażenia niezbędnego do świadczenia usług czy rozpoczęcia produkcji. W projekcie możesz też uzyskać wsparcie pomostowe na pokrycie bieżących, stałych kosztów prowadzenia firmy przez pierwsze 6 miesięcy.
Powiemy także jak pozyskać środki na doposażenie i rozwój młodych firm.
Program webinarium dostępny jest tutaj
Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy wysłać zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając: imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy. Możesz też zgłosić się telefonicznie 54 235 67 21, 54 235 67 12. W dniu spotkania połącz się z nami za pomocą otrzymanego od nas linku.

Serdecznie zapraszamy!