wtorek, 16 listopad 2021 07:27

🍁🍂 Prace nagrodzone i wyróżnione w Konkursie fotograficznym "Jesień z Książka w tle" 🍂🍁

🍁🍂 Prace nagrodzone i wyróżnione w Konkursie fotograficznym "Jesień z Książka w tel" 🍂🍁 🍁🍂 Prace nagrodzone i wyróżnione w Konkursie fotograficznym "Jesień z Książka w tel" 🍂🍁 fot. nadesłane

🍁🍂 Prace nagrodzone i wyróżnione w Konkursie fotograficznym "Jesień z Książka w tle" 🍂🍁

GALERIA

Podsumowanie konkursu „Jesień z książką w tle"

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Kikole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i fotograficznego pt. „Jesień z książką w tle ".
Posiedzenie Komisji oceniającej odbyło się w dniu 8 listopada 2021 r. Komisja obradowała w składzie: Aneta Falkowska, Maria Florkowska, Zofia Kostrzewska i Elżbieta Zarębska, która stwierdziła, że na Konkurs plastyczny wpłynęło 37 prac, a na fotograficzny 31. Konkursy adresowane był do uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Kikół. Przy ocenie, jury brało pod uwagę samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem, staranność wykonania, oryginalne podejście do tematu oraz ogólne wrażenie artystyczne.
W wyniku oceny i analizy prac Komisja ustaliła następujące wyniki konkursu:
Konkurs plastyczny:
Kategoria kl. „0”
I miejsce: Igor Lewandowski, Szkoła Podstawowa w Ciełuchowie,
II miejsce: Joanna Lisiecka, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kikole,
III miejsce: Maciej Pawłowski, Szkoła Podstawowa w Ciełuchowie,
Oraz wyróżnienia : Wiktoria Kopczyńska

Kategoria kl. 1-3
I miejsce: Lena Trzcińska, Szkoła Podstawowa w Ciełuchowie,
II miejsce: Dominika Gajewska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kikole,
III miejsce: Mikołaj Rogalski, Szkoła Podstawowa w Ciełuchowie,
Oraz wyróżnienia : Patryk Okonkowski, Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu, Kacper Lisiecki, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kikole, Zuzanna Wachowska, Szkoła Podstawowa w Woli, Antoni Majewski, Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu.

Konkurs fotograficzny:
I miejsce: Karina Kęprowska, Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu,
II miejsce: Wojciech Bonowicz , Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu,
III miejsce: Wiktoria Witkowska, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kikole,
Kinga Dobrowolska, Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu,
Oraz wyróżnienia : Kwiatkowski Jakub, Szkoła Podstawowa w Ciełuchowie, Dobrowolski Michał, Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu, Sobolewska Helena, Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu, Sobolewski Bartosz, Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu, Kalinowski Jakub, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kikole.


Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o terminie i miejscu wręczania nagród drogą telefoniczną lub pocztą e-mail. Z uwagi na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa nie będzie tradycyjnego, uroczystego wręczenia nagród laureatom. Uczestnicy będą odbierać nagrody indywidualnie, pojedynczo w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Kikole z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa przewidzianych do stosowania w okresie pandemii.

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a nauczycielom i rodzicom za wsparcie i pomoc w przygotowaniu prac.