czwartek, 30 wrzesień 2021 08:09

„Dotacje na szkolenia dla firm II”

„Dotacje na szkolenia dla firm II” „Dotacje na szkolenia dla firm II” fot. nadesłane

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Dotacje na szkolenia dla firm II”

Bezpłatne Webinarium odbędzie się w dniu 6.10.2021 r. w godzinach 10:00 – 11:30.

Na spotkaniu przedstawimy kilka projektów szkoleniowych. Każda firma może znaleźć coś dla siebie. Skorzystać mogą szeregowi pracownicy, menadżerowie oraz właściciele firm. Szkolenia, na które firma skieruje pracowników, będą wybierane indywidualnie z bardzo szerokiej oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych.

Dofinansowanie na szkolenia może wynosić nawet 80 % ich kosztów.

W spotkaniu uczestniczyć będzie przedstawicielka Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, która pomaga w przygotowaniu diagnozy potrzeb szkoleniowych. Szczegółowo przedstawi też zasady ubiegania się o wsparcie w projekcie pt. Regionalny Fundusz Szkoleniowy.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię i nazwisko, numer telefony, adres e-mail) i uzyskanie zwrotnego potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

Zapisać się można również telefonicznie 54 235 67 12.

Serdecznie zapraszamy!