wtorek, 03 sierpień 2021 13:42

Gmina Kikół przypomina, że trwa Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19

szczepienia Gmina Kikół szczepienia Gmina Kikół fot. UG Kikół

Gmina Kikół przypomina, że trwa Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19 w ramach tego realizujemy  dowóz do punktów szczepień dla osób mających trudności
w samodzielnym dotarciu do tych miejsc.

Usługa transportu przeznaczona jest dla mieszkańców naszej gminy, którzy są już umówieni na konkretny termin na szczepienie oraz:

  • są osobami niepełnosprawnymi, tj. posiadają aktualnie orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
  • mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień.
  • wskazane jest by  niepełnosprawny senior na szczepienie udał się wraz z opiekunem.

Aby skorzystać z usługi należy zgłosić chęć przejazdu pod numerem telefonu 883-654-001 w godzinach od 8:00 do 15:00 (poniedziałek-piątek) nie później niż na 3 dni robocze przed planowanym przejazdem.

 

Informujemy, że na terenie Gminy Kikół szczepienia przeciw Covid-19, są realizowane 

  • NZOZ na Złotej Górce

rejestracja pod numerem tel. 54-289-44-71

  • lub bezpośrednio dzwoniąc na bezpłatną i całodobową infolinię Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób możesz zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Podczas rejestracji wybierzesz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.
  • Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na gov.pl

 

W ramach współpracy ze Szpitalem w Lipnie Sp.  z o.o. organizujemy dodatkowy punkt szczepień w Świetlicy Wiejskiej w Kikole więcej informacji pod numerem tel. 054 289-46-70 wew.45 lub 883-654-001.

 

 

Szczegółowe informacje odnośnie szczepień dostępne  pod linkiem gov.pl/web/szczepimysie

 

szczepienia Gmina Kikół fot. UG KIKÓŁ

szczepienia Gmina Kikół fot. UG KIKÓŁ