czwartek, 06 maj 2021 11:51

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Własna firma? To możliwe!”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich fot. Internet

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Własna firma?  To możliwe!”

Bezpłatne webinarium odbędzie się w dniu 12 maja 2021 r. w godzinach 10:00 – 11:45.

Spotkanie dedykowane jest osobom zamieszkałym we Włocławku i okolicznych miejscowościach, które mają pomysł na własny biznes. Sam pomysł oczywiście nie wystarczy. Trzeba mieć jeszcze środki na niezbędne do prowadzenia firmy pomieszczenia i wyposażenie, no i oczywiście własne zaangażowanie.

Na spotkaniu gościć będziemy przedstawiciela Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku. Będzie to okazja do poznania warunków uzyskania dotacji.

Przedstawimy również projekty realizowane przez inne podmioty, w których mogą brać udział osoby z województwa kujawsko-pomorskiego. Wsparcie mogą uzyskać osoby bierne zawodowo, bezrobotne i pracujące jeśli ich wynagrodzenie nie przekracza wynagrodzenia minimalnego. Wspierane są osoby, które utraciły pracę lub są zagrożone zwolnieniem  z przyczyn leżących po stronie pracodawcy np. z przyczyn ekonomicznych, likwidacji miejsca pracy, zwolnień grupowych, zamknięcia firmy.

Omówimy też ofertę bardzo korzystnych pożyczek na założenie własnej firmy.

Program dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku.

W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia prosimy o kontakt
telefoniczny 54 235 67 12.

Serdecznie zapraszamy!