wtorek, 23 marzec 2021 08:17

Bezpłatne kursy językowe, pożyczki na kształcenie

kursy językowe kursy językowe fot. Internet

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Bezpłatne kursy językowe, pożyczki na kształcenie”

Bezpłatne spotkanie online  odbędzie się w dniu 30.03.2021 r. w godzinach 10:00 – 11:00.

Z bezpłatnych kursów języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego, na różnych poziomach zaawansowania, mogą skorzystać dorośli mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego bez względu na ich status na rynku pracy. Wyłączeni są jedynie właściciele firm. Jest to więc niezwykła okazja do rozpoczęcia nauki lub odświeżenia wcześniej zdobytych umiejętności.

Dla tych, którzy chcą zdobyć inne kompetencje, kwalifikacje zawodowe, osobiste lub ukończyć studia podyplomowe dostępne są nieoprocentowane pożyczki, podlegające częściowemu umorzeniu. Nie ma znaczenia status na rynku pracy.

Program dostępny jest tutaj

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego  i uzyskanie potwierdzenia.

Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania linku.

W przypadku trudności w wypełnieniu zgłoszenia prosimy o kontakt
telefoniczny 54 235 67 12.

 Zapowiedź!

Kolejne planowane spotkanie/webinarium dotyczyło będzie szkoleń dla osób które chcą uzyskać nowe kwalifikacje. Nie trzeba być osobą bezrobotną, ani posiadać skierowania od pracodawcy. Należy wykazać się przynależnością do grup defaworyzowanych np. wiek 50+, wykształcenie maksymalnie średnie techniczne lub ogólne, niepełnosprawność oraz zgłosić chęć udziału. Projekty są w fazie przygotowań.  Spotkanie odbędzie się po rozpoczęciu naborów do projektów.

Zainteresowanych udziałem w webinarium zapraszam do kontaktu już dziś pod numerem 54 235 67 21. Chętnych zawiadomimy o terminie spotkania.

 

Serdecznie zapraszamy!