czwartek, 18 marzec 2021 12:37

Konkurs dla miłośników przyrody i fotografii

„Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”, to hasło tegorocznej edycji konkursu fotograficznego Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. „Przyroda województwa kujawsko-pomorskiego”, to hasło tegorocznej edycji konkursu fotograficznego Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. fot. Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Zwieńczeniem konkursu będzie  publikacja zwycięskich prac m.in. w albumie wydanym przez Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy – Ten album promuje nasz region na całym świecie. Wręczany jest gościom, w tym dyplomatom odwiedzającym województwo. To doskonała ilustracja piękna przyrody w Kujawsko-Pomorskiem. Zachęcam wszystkich miłośników przyrody i fotografii do nadsyłania zdjęć – mówił Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.  Projekt dofinansowany jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.

Zdjęcia (nie więcej niż 15 prac) można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 maja 2021 r. Spośród zgłoszonych fotografii jury konkursu wybierze te, które w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób przedstawiać będą piękno przyrody oraz krajobrazu regionu Kujaw i Pomorza. Szczegółowe informacje, w tym regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie https://www.gov.pl/web/uw-kujawsko-pomorski/konkursy-wojewody.