środa, 04 listopad 2020 08:16

Podsumowanie konkursu plastycznego „Jesień z książką w tle"

na zdjęciu praca konkursowa, jesienne listki na zdjęciu praca konkursowa, jesienne listki fot. OKGK

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Kikole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Jesień z książką w tle ". Nagrodzone prace można oglądać na stronie internetowej i w naszej bibliotece. Serdecznie zapraszamy.Posiedzenie Komisji oceniającej odbyło się w dniu 2 listopada 2020 r. Komisja obradowała w składzie: Aneta Falkowska - Przewodniczący Komisji, Maria Florkowska - członek Komisji i Elżbieta Zarębska - członek Komisji, która stwierdziła, że na Konkurs wpłynęło 20 prac plastycznych. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-II szkół podstawowych z terenu gminy Kikół. Przy ocenie, jury brało pod uwagę samodzielność wykonania pracy, zgodność z tematem, staranność wykonania, oryginalne podejście do tematu oraz ogólne wrażenie artystyczne.
W wyniku oceny i analizy prac Komisja ustaliła następujące wyniki konkursu:
I miejsce: Ksawery Borowicz , kl. II Szkoły Podstawowej im. I. Sendlerowej w Woli oraz Hubert Kalinowski, kl. II a Szkoły Podstawowej im. I. A. Zboińskiego w Kikole.
II miejsce: Wojciech Nowiński, kl. II Szkoły Podstawowej im. I. Sendlerowej w Woli oraz Kacper Lisiecki, kl. II Szkoły Podstawowej im. I. A. Zboińskiego w Kikole.
III miejsce: Oliwier Borowicz kl. II Szkoły Podstawowej w Ciełuchowie oraz Lena Trzcińska, kl. II szkoły Podstawowej w Ciełuchowie.
Oraz wyróżnienia : Daria Pipczyńska, Jakub Kalinowski, Kacper Inczewski, Brajan Cabel, Joanna Lisiecka, Milena Kuraśkiewicz, Filip Bożejewicz, Julia Górska, Maja Bożejewicz, Idalia Kozicka, Zuzanna Wachowska, Zuzanna Słumska, Maja Rogozińska, Lidka Jabłońska


Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o terminie i miejscu wręczania nagród drogą telefoniczną lub pocztą e-mail. Z uwagi na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa nie będzie tradycyjnego, uroczystego wręczenia nagród laureatom. Uczestnicy będą odbierać nagrody indywidualnie, pojedynczo w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Kikole z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa przewidzianych do stosowania w okresie pandemii.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie, a nauczycielom i rodzicom za pomoc w przygotowaniu prac.

Więcej na : https://www.facebook.com/okgkikol